» Eredményeink

Eredményeink

Versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben:

 

DÁTUMHELYEZÉSNÉV / OSZTÁLYVERSENYFELKÉSZÍTŐ
2016.06.01IV.Horváth Lilla / 6.b.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Szigetközi Zsuzsanna / 6.b.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Horváth Boglárka / 6.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Idrányi Anna / 6.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Praefort Lili / 6.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Tonka Dóra / 5.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Baksa Dorina / 5.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Roboz Rebeka / 5.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Rákóczi Csenge / 5.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Orosz Petra / 5.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Praefort Panni / 4.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.06.01IV.Horváth Tímea / 4.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Horváth Laura / 8.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Pintér Mónika / 8.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Baán Szimonetta / 8.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Nyári Luca / 8.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Horváth Lilla / 6. b.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Varga Georgina / 7.b.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Balogh Ivett / 7.b.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Flasch Viktória / 7.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Jelencsics Flóra / 7.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Horváth Boglárka / 6.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.20IV.Kálmán Réka / 7.a.Országos kosárlabda elődöntőHollósy Krisztina
2016.05.12I.Őri Ákos / 7.a.Bercsényi & H-Multimédia Regionális Informatika verseny - plakátkészítésBíró Gábor
2016.04.20I.Horváth Lilla / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Szigetközi Zsuzsanna / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Horváth Boglárka / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Idrányi Anna / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Praefort Lili / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Tonka Dóra / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Baksa Dorina / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Roboz Rebeka / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Rákóczi Csenge / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Orosz Petra / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Praefort Panni / 4.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20I.Horváth Tímea / 4.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Őri Ákos / 7.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Németh Barnabás / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Viszket Krisztián / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Bődi Dániel / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Kovács István / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Hende Gergő / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Frühwirth Norbert / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Baráth Roland / 4.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Borbás Tamás / 5.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.20II. III.Feitli Ádám / 4.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Horváth Laura / 8.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Pintér Mónika / 8.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Baán Szimonetta / 8.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Nyári Luca / 8.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Horváth Lilla / 6.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Varga Georgina / 7.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Balogh Ivett / 7.b.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Flasch Viktória / 7.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Jelencsics Flóra / 7.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Horváth Boglárka / 6.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.12I.Kálmán Réka / 7.a.Kosárlabda diákolimpia / városi,megyeiHollósy Krisztina
2016.04.01III.Takács Bálint / 7.a.Gépipari A-Z Net Informatika versenyBíró Gábor
2016.03.19I.Idrányi Anna /6.b.Megyei terematlétika Bajnokság magasugrásLengyel Miklós
2016.03.19II.Idrányi Anna / 6.b.Megyei terematlétika Bajnokság ötösugrásLengyel Miklós
2016.03.19II.Idrányi Anna / 6.b.Megyei terematlétika Bajnokság többkörösHollósy Krisztina
2016.03.19I.Piri Norbert / 7.b.Megyei terematlétika Bajnokság többkörösSzakály János
2016.03.19IV.Piri Norbert / 7.b.Megyei terematlétika Bajnokság sprintSzakály János
2016.03.19VII.Jelencsics Flóra / 7.a.Megyei terematlétika Bajnokság sprintHollósy Krisztina
2016.03.19IX.Román Gergő / 7.b.Megyei terematlétika Bajnokság sprintSzakály János
2016.02.28I.Gyécsek Blanka / 8.b.Megyei / Történelem csapatversenyŐhm Krisztina Linda
2016.02.28I.Horváth Laura / 8.b.Megyei / Történelem csapatversenyŐhm Krisztina Linda
2016.02.28I.Makk Gergő / 8.b.Megyei / Történelem csapatversenyŐhm Krisztina Linda
2016.02.28I.Nyári Luca / 8.b.Megyei / Történelem csapatversenyŐhm Krisztina Linda
2016.02.18II.Jelencsics Flóra / 7.a.Városi / Terem atlétika magasugrásHollósy Krisztina
2016.02.18III.Horváth Bettina / 7.a.Városi / Terem atlétika magasugrásHollósy Krisztina
2016.02.18II.Jelencsics Flóra / 7.a.Városi / Terem atlétika többkörös futásHollósy Krisztina
2016.02.18I.Jelencsics Flóra / 7.a.Városi / Terem atlétika 25 m-es vágtafutásHollósy Krisztina
2016.02.16I.Horváth Lilla / 6.b.Városi / Terem atlétika magasugrásLengyel Miklós
2016.02.16I.Horváth Lilla / 6.b.Városi / Terem atlétika többkörös futásLengyel Miklós
2016.02.16II.Horváth Lilla / 6.b.Városi / Terem atlétika 25 m-es vágtafutásLengyel Miklós
2016.02.16III.Horváth Lilla / 6.b.Városi / Terem atlétika ötös ugrásLengyel Miklós
2016.02.16I.Piri Norbert / 7.b.Városi / Terem atlétika 25 m-es vágtafutásSzakály János
2016.02.16I.Piri Norbert / 7.b.Városi Terem atlétika többkörös futásSzakály János
2016.02.16II.Román Gergő / 7.b.Városi / Terem atlétika magasugrásSzakály János
2016.02.16II.Román Gergő / 7.b.Városi / Terem atlétika 25 m-es vágtafutásSzakály János
2016.02.16II.Román Gergő / 7.b.Városi / Terem atlétika többkörös futásSzakály János
2016.02.16II.Praefort Lili / 6.a.Városi / Terem atlétika ötös ugrásHollósy Krisztina
2016.02.16II.Idrányi Anna / 6.a.Városi / Terem atlétika magasugrásHollósy Krisztina
2016.02.16V.Idrányi Anna / 6.a.Városi / Terem atlétika 25 m-es vágtafutásHollósy Krisztina
2016.02.16IV.Idrányi Anna / 6.a.Városi / Terem atlétika ötös ugrásHollósy Krisztina
2016.02.02IV.Takács Bálint / 7.a.Neumann-CEO Megyei Informatika versenyBíró Gábor
2016.02.02VI.Takács Bálint / 7.a. - csapatNeumann-CEO Megyei Informatika versenyBíró Gábor
2016.02.02VI.Őri Ákos / 7.a. - csapatNeumann-CEO Megyei Informatika versenyBíró Gábor
2015.10.08II.Ceglédi Boglárka / 3.a.Városi / mezei futóversenyLengyel Miklós
2015.09.22I.Horváth Lilla / 6.b.Városi / atlétikai verseny távolugrásLengyel Miklós
2015.09.22I.Horváth Lilla / 6.b.Városi / atlétikai verseny magasugrásLengyel Miklós
2015.09.22II.Horváth Lilla / 6.b.Városi / atlétikai verseny kislabdahajításLengyel Miklós
2015.09.21II.Piri Norbert / 7.b. Városi / atlétikai verseny 100m síkfutásSzakály János
2015.09.21VI.Román Gergő / 7.b.Városi / atlétikai verseny 100m síkfutásSzakály János
2015.09.21VI.Horváth Luca / 8.b.Városi / atlétikai verseny 100m síkfutásLengyel Miklós
2015.09.21V.Horváth Luca / 8.b.Városi / atlétikai verseny kislabdahajításLengyel Miklós
  • Csengetési Rend

  • Naptár

    2018. november
    h k s c p s v
    « okt    
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930  
  • Alapítványunk

  • Archívum